Zadzwoń do nas
85 654 45 67

O nas

Profesjonalnie od 1990 roku!

Należymy do najstarszych firm w branży komputerowej. Działamy od 1990 roku. Nasza oferta obejmuje kilkanaście tysięcy produktów i jest ciągle powiększana. Rozwijamy oprogramowanie sklepu, aby wyszukiwanie produktów było jak najłatwiejsze.

Nie jest dziełem przypadku, że jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, autoryzowany partner dla takich firm jak Acer, HP, Intel, Toshiba, Xerox, APC, LG, Samsung, Microsoft. Niewiele firm konkurencyjnych ma porównywalny dorobek. Lata doświadczeń czynią naszą ofertę wiarygodną.

Filozofia działania
Od początku działania stawialiśmy przede wszystkim na jakość, ale za rozsądną cenę. Zawsze dbaliśmy o niskie koszty własne, aby marża nie windowała cen naszych produktów. Z zasady nie sprzedajemy jednak produktów najtańszych, o wątpliwej jakości.

Wymogi programów autoryzacyjnych oraz troska o najwyższą jakość naszej oferty i usług sprawia, że regularnie bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez producentów sprzętu.

Oferta
Jest naprawdę bardzo szeroka. Obejmuje czołowych producentów sprzętu komputerowego obecnych na naszym rynku. Jeżeli w naszym sklepie internetowym nie znajdziecie Państwo poszukiwanych produktów, prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Sklep internetowy
Nasz sklep internetowy uruchomiliśmy już w roku 2002 jako jedni z pierwszych. Mamy więc już bardzo długie doświadczenie i udowodniliśmy, że jesteśmy wiarygodni. Nasz sklep internetowy był w przeszłości w rankingach wybierany jako jeden z najlepszych w branży, n.in. w zestawieniu Wprost i Money.pl. Naprawdę warto robić zakupy w Internecie! Ci którzy mają jakiekolwiek obawy, mogą przesłać zamówienie przez Internet i odebrać towar osobiście. Ostatnio zmieniliśmy oprogramowanie sklepu na nowe.

Nasi klienci
Wśród naszych klientów znaleźli się m.in.:
Oddział Regionalny PKO PB,
Bank Ochrony Środowiska,
Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego,
Poczta Polska,
Wyższa Szkoła Administracji Państwowej,
Politechnika Białostocka,
Uniwersytet w Białymstoku,
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii,
szpitale,
ponad sto szkół, m. in. Szkoła Podstawowa nr 21, Liceum Ogólnokształcące nr 11,
Wojewódzki Urząd Pracy,
Komenda Wojewódzka Policji,
urzędy skarbowe,
Białowieski Park Narodowy,
PTTK w Białowieży,
Biuro Podatkowe EKSPERT z Czarnej Białostockiej,
BIACOMEX, Biascan, Lambud, KABO; architekt Agnieszka Duda, Hotel WARSZAWA w Augustowie

oraz setki innych firm, instytucji i osób prywatnych